Meklēt

Kas mēs esam?

ABBIATRICE SIA – oficiālais ALFAPARF Milano, YELLOW un PARLUX pārstāvis un distributors Latvijas tirgū. Mēs piedāvājam profesionālo kosmētiku matu kopšanai, krāsošanai un veidošanai, kā arī kvalitatīvus fēnus matu veidošanai. Mūsu klientiem – Latvijas frizieriem-stilistiem, skaistumkopšanas saloniem, profesionālās kosmētikas tirgotājiem un Interneta veikaliem esam uzticams ceļvedis un drošs partneris profesionālajā matu skaistumkopšanā.

Mēs sadarbojamies ar matu skaistumkopšanas profesionāļiem jau vairākus gadus un piedāvājam ne tikai kvalitatīvus produktus, bet arī dažādus sadarbības bonusus. Mēs regulāri organizējam unikālas apmācības un meistarklases profesionāļiem. Pasākumos dalībnieki var iepazīties ar zīmolu jaunumiem un aktuālām modes tendencēm friziermākslā, iegūt jaunas zināšanas, pieredzi un izzināt vērtīgus noslēpumus no ALFAPARF grupas starptautiskā līmeņa frizieriem, kuru mēs aicinām vadīt mūsu pasākumus un dalīties ar savām zināšanām.

Ko mēs piedāvājam?

Mūsu katalogā piedāvātie produkti ražoti Itālijā un pilnībā atbilst zīmei “made in Italy”. Tas nozīmē augsta kvalitāte, aktuālākās stila un modes tendences friziermakslā, inovatīvas tehnoloģijas un unikālās formulas. Mēs esam pārliecināti, ka ar mūsu produktiem pat visaugstākās frizieru, matu stilistu un viņu klientu prasības tiks apmierinātas.

ALFAPARF Milano un YELLOW profesionālās kosmētikas formulas satur dabīgās sastāvdaļas, kas pateicoties savām unikālām īpašībām ļauj radīt vislabāko friziermākslas nozarei. Pirms ražot produktus masveidā tie tiek testēti vairākkārt laboratorijās. Plašs produktu klāsts ietver sevī gan produktu līnijas procedūrām salonā, gan produktu līnijas matu kopšanai mājās un ir piemērots pārdošanām skaistumkopšanas salonos un veikalos. Friziermāksla nav iedomājama bez kvalitatīviem instrumentiem, tāpēc mūsu produktu klāstā ir vēl viens zīmols – PARLUX, kas jau 40 gadus skaitās viens no pasaules vislabākajiem matu fēnu ražotājiem. Jaudīgi, uzticami, ērti, kvalitatīvi, tehnoloģiski un stilīgi fēni – uzticami frizieru palīgi, kas arvien plašāk iekaro popularitāti un atzinību arī Latvijas tirgū.

Mēs mīlam to, ko mēs darām

Aicinām Latvijas frizierus un matu stilistus, skaistumkopšanas salonu vadītājus, profesionālās kosmētikas tirgotājus un Internet veikalu administratorus piebiedroties mūsu ALFAPARF Milano, YELLOW un PARLUX pasaulei. Sazinieties ar mums ja vēlaties sākt izmantot mūsu produktus profesionālai matu kopšanai, veidošanai vai krāsošanai Jūsu skaistumkopšanas salonā vai plānojiet paplašināt Jūsu salona, veikala sortimentu ar jauniem produktiem.

Back to Top