Meklēt

Kas mēs esam?

ABBIATRICE SIA ir oficiālais ALFAPARF Milano, YELLOW un PARLUX pārstāvis un distributors Latvijā. Mēs piedāvājam profesionālo kosmētiku matu kopšanai, krāsošanai un veidošanai, kā arī kvalitatīvus fēnus matu profesionāļiem. Mūsu klientiem – Latvijas frizieriem-stilistiem, skaistumkopšanas saloniem, profesionālās kosmētikas veikaliem esam uzticams ceļvedis matu skaistumkopšanas industrijā un drošs partneris profesionālās matu kosmētikas jomā.

Mēs sadarbojamies ar matu skaistumkopšanas profesionāļiem jau vairāk nekā 5 gadus un piedāvājam ne tikai kvalitatīvu produkciju, bet arī dažādus sadarbības bonusus. Mēs regulāri organizējam unikālas apmācības un meistarklases profesionāļiem. Pasākumos dalībnieki var iepazīties ar zīmolu jaunumiem un aktuālām modes tendencēm friziermākslā, iegūt jaunas zināšanas, pieredzi un izzināt vērtīgus noslēpumus no ALFAPARF grupas starptautiskā līmeņa frizieriem, kurus mēs aicinām vadīt mūsu pasākumus un dalīties ar savām zināšanām.

Ko mēs piedāvājam?

Mūsu katalogā piedāvātie produkti ražoti Itālijā un pilnībā atbilst zīmei “made in Italy”. Tas nozīmē augsta kvalitāte, aktuālākās stila un modes tendences friziermakslā, inovatīvas tehnoloģijas un unikālās kosmētikas formulas. Mēs esam pārliecināti, ka ar mūsu produktiem pat visaugstākās frizieru, matu stilistu un viņu klientu prasības tiks apmierinātas.

ALFAPARF Milano un YELLOW profesionālās kosmētikas formulas satur dabīgas sastāvdaļas, kas pateicoties savām unikālām īpašībām ļauj radīt vislabāko friziermākslas nozarei. Pirms ražot produktus masveidā tie tiek vairākkārt testēti laboratorijās. Plašs produktu klāsts ietver sevī gan produktu līnijas procedūrām salonā, gan produktu līnijas matu kopšanai mājās. Tāpēc ir mūsu pārstāvētie zīmoli ir pieprasīti pārdošanai skaistumkopšanas salonos un veikalos. Friziermāksla nav iedomājama bez kvalitatīviem instrumentiem, tāpēc mūsu produktu klāstā ir vēl viens zīmols – PARLUX, kas jau 40 gadus skaitās viens no pasaules vislabākajiem matu fēnu ražotājiem. Jaudīgi, uzticami, ērti, kvalitatīvi, tehnoloģiski un stilīgi fēni – uzticami frizieru palīgi, kas arvien plašāk iekaro popularitāti un atzinību arī Latvijas tirgū.

Mēs mīlam to, ko mēs darām

Aicinām Latvijas frizierus un matu stilistus, skaistumkopšanas salonu vadītājus, profesionālās kosmētikas un Internet veikalu administratorus piebiedroties mūsu ALFAPARF Milano, YELLOW un PARLUX pasaulei. Sazinieties ar mums ja vēlaties sākt izmantot mūsu produkciju profesionālai matu kopšanai, veidošanai vai krāsošanai Jūsu skaistumkopšanas salonā vai plānojiet paplašināt Jūsu salona, veikala sortimentu ar kvalitatīvu profesionālo matu kopšanas, krāsošanas un veidošanas kosmētiku.

Back to Top