Meklēt

Jaunā kolekcija “Be Onlife and Share The Now”

Mūsu tagadne apvieno realitāti un virtuālo pasauli

Pēdējo mēnešu laikā ir pilnīgi skaidrs, ka reālā un virtuālā pasaules vairs nav paralēlas un vairs nepastāv atsevišķi kā divi dažādi dzīves veidi. Tagad tas ir vienas realitātes divas puses. Spēja komunicēt jebkurā brīdī tikai uzlabo mūsu ikdienas dzīvi. Īstas, draudzīgas attiecības var lieliski uzturēt arī attālināti un dalīties ikdienišķos mirkļos ar draugiem čatā. Mūsdienu pasaulē šāds komunikācijas stils kļūst par mūsu ikdienas dzīves daļu un tajā tagad ir mazāka nozīme jēdzieniem “tuvu” vai “tālu”. Mēs daudz laika pavadām Internetā, skatoties uz pasauli caur mūsu viedtālruņu un datoru ekrāniem, kas noteikti maina to, kā mēs uztveram dzīvi, kā mēs redzam krāsas un toņus. Tieši šīs izmaiņas iedvesmoja ALFAPARF Milano ekspertus radīt jaunu 2020. gada kolekciju, kurā divas pasaules – reālā un virtuālā – satiekas un apvienojas. Jaunajā kolekcijā šo skatpunktu simbolizē jaunie, radītie toņi, kuru skaistumu izceļ un pastiprina metāliskie toņi. Kolekcija atspoguļo mūsu tagadni, kurā mēs esam iemācījušies mijiedarbojoties ar pasauli un būt tādi kādi mēs esam.

Iesaisties šajā pasaulē un dalies dzīves mirkļos!

Being Onlife nozīmē dzīvot šajā jaunajā pasaulē, kuras robežas paplašināja digitālās tehnoloģijas. Tas ļauj mums dalīties tagadnē ar visiem un tad, kad mēs to vēlamies. ALFAPARF Milano bez nosacījumiem pieņem šo jauno pasauli, kur realitāte un virtuālā pasaule eksistē kopā un izpaužas visos mūsu dzīves aspektos. Jaunā ALFAPARF Milano kolekcija Onlife atspoguļo krāsu jaunu redzējumu. Tā iedvesmo un ļauj iedzīvināt vēlamos attēlus.

Krāsu jauns redzējums

Mūsdienās mēs varam viegli pāriet no reālās dzīves uz spilgtu un krāsainu virtuālo pasauli, kuru mēs redzam caur gadžetu ekrāniem. Ir pienācis laiks apvienot šīs divas pasaules un radīt jaunu, likt jaunus akcentus, izcelt jaunas nianses, tostarp arī COLOR WEAR, EVOLUTION OF THE COLOR un PRECIOUS NATURE matu krāsu paletēs.

Realitāte.
Jaunie toņi BEIGE GLACÉ.

Trīs jaunie toņi, kuru radīšanai iedvesmoja pati daba, EVOLUTION OF THE COLOR, PRECIOUS NATURE un COLOR WEAR matu krāsu paletēs.

Virtuālā pasaule.
Toņi METALLICS.

Metāliskais spīdums un atstarojumi simbolizē virtuālo pasauli, bet metāliskās krāsas (no sudraba līdz rozā krāsai) piesaista uzmanību pat viedtālruņu ekrānos. Metallics toņi tagad arī jaunās matu krāsas COLOR WEAR paletē.

Toņi ULTRA VIOLET

4 toņi ar violeti zilām nokrāsām piešķir tumšām krāsām dziļumu un neitralizē dzeltenos pigmentus gaišos toņos.

Izbaudi jaunās kolekcijas tēlus!
Iedvesmojies ar modernām krāsām!

ALFAPARF Milano kolekcijas jaunie toņi

Evolution Of The Color 8BG
Beige Glacé

Evolution Of The Color 6BG
Beige Glacé

Color Wear 10BG
Beige Glacé

Color Wear 10UV
Ultra Violet

Kolekciju radījuši vadošie ALFAPARF Milano eksperti

Emanuele Vona

@emanuelevonahair

Stilists

Aizrautīgs ceļotājs, starptautiskā līmeņa frizieris un stilists ALFAPARF Milano komandā dalās savās zināšanās un pieredzē, profesionalitātē un atklāj mums pozitīvu un saulainu itāļu stilu. Akadēmijas MOD SALON ACADEMY pasniedzējs Romā un daudzu modes skatu dalībnieks, populāro izdevumu Vanity Fair, Marie Claire and L’Uomo Vogue sadarbības partneris.

Abbiatrice_Emanuele_Vona_hair_stylist

Antonella Romita

@alkimista_

Koloriste

Jauns talants, koloriste, eksperimentētāja avangarda stilā, viena no labākajiem pasniedzējiem-koloristiem ALFAPARF Milano akadēmijā. Viņas iedvesmas avots ir ceļojumi un piedzīvojumi.
Pateicoties savam entuziasmam un enerģijai, viņa ienes krāsas citu cilvēku dzīvēs.

Abbiatrice_Antonella_Romita_hair_stylist

Jaunās kolekcijas tēli

Tēls #1

Pirmais tēls – brīnišķīga dabisko toņu un metāla nokrāsu kombinācija. Atgriežas klasika, septiņdesmito gadu tendence – gari mati.

Bāze: 8 nekrāsoti mati

Matu krāsošana.

Tā sauktais ponijs, jeb mati, kas pārsedz pieri, tika balināti ar pulveri BB BLEACH Lift 7 līdz 10 tonim. Matu garuma un matu galu krāsošana ar EVOLUTION OF THE COLOR toni .8 Beige Glacé (izņemot poniju). Ponija tonēšana ar COLOR WEAR toņiem .9 Metallic Rose Copper un .10 Beige Glacé.

Matu griezums.

Garu matu pakāpeniskums. Ponijs ar noapaļoto līniju.

Matu sakārtojums.

STYLE STORIES Blow Dry Cream – novērš matu pūkošanos, piešķir matiem apjomu un mīkstumu, nepadara matus smagus.

BB Bleach
7 EASY LIFT
EVOLUTION OF THE COLOR
8 Beige Glacé
COLOR WEAR
10 Beige Glacé
9 Metallic Rose Cooper
STYLE STORIES
Blow Dry Cream

Tēls #2

Šobrīd sievietes ir uzmanības centrā vairāk nekā jebkad agrāk. Otrais tēls atšķiras ar īpašu sievišķību un skaistumu, pateicoties satriecošai gaišu toņu kombinācijai, kas ir papildināta ar mīkstiem, bet izceltiem matu viļņiem.

Bāze: 10 balināti mati

Matu krāsošana.

Matu saknes krāsotas ar EVOLUTION OF THE COLOR toni .8 Beige Glacé. Matu garumam un matu galiem tika izvēlēts tonis COLOR WEAR .10 Beige Glacé.

Matu griezums.

Griezums gariem matiem pēc formas kvadrāts.

Matu sakārtojums.

SEMI DI LINO SUBLIME Cristalli Liquidi serums – maksimālam matu spīdumam.

EVOLUTION OF THE COLOR
8 Beige Glacé
COLOR WEAR
10 Beige Glacé
SEMI DI LINO SUBLIME
Cristalli Liquidi
STYLE STORIES
Spray Wax

Tēls #3

Tēls sievietēm ar tumšiem un cirtainiem matiem. Metāliskā Ruby Brown toņa šķipsnas liks sievietei justies modīgāk.

Bāze: 4 krāsoti mati

Matu krāsošana.

Šķipsnu balināšana ar pulveri BB BLEACH HIGH LIFT 9 līdz 7 tonim un tonēšana ar COLOR WEAR toņiem .6 Metallic Ruby Brown un .8 Metallic Ruby Brown. Pārējo matu tonēšana ar tiem pašiem COLOR WEAR toņiem.

Matu griezums.

Cirtainu matu pakāpeniskums (griezuma forma aplis) un ponijam – taisna līnija.

Matu sakārtojums.

STYLE STORIES Twisted Curls – izteiktām cirtu kontūram, mīkstām un atdalītām cirtām.​

  
BB BLEACH
9 High Lift
THE HAIR SUPPORTERS
Bond Rebuilder
COLOR WEAR
6 Metallic Ruby Brown
8 Metallic Ruby Brown
STYLE STORIES
Twisted Curls

Tēls #4

Ceturtais tēls – sievietes drosmi simbolizē matu griezums, sievišķību – kastaņu matu krāsa, kas ir papildināta ar gaišām izgaismotām šķipsnām.

Bāze: 6 dabīgi mati

Matu krāsošana.

Matu šķipsnu izgaismošana ar pulveri BB BLEACH FreeStyle Lift un matu krāsošana ar EVOLUTION OF THE COLOR toni .8 Beige Glacé.

Matu griezums.

Īsam ponijam – noapaļotā līnija. Gari mati.

Matu sakārtojums.

STYLE STORIES Original Hair Spray – matu fiksācijai.
STYLE STORIES Vintage Powder – matējošam efektam un maksimālam matu apjomam pie saknēm.

 
BB BLEACH
Free Style Lift
EVOLUTION OF THE COLOR
8 Beige Glacé
STYLE STORIES
Extreme Hairspray
STYLE STORIES
Vintage Powder
Back to Top