BLENDS OF MANY – JAUNA KOSMĒTIKAS LĪNIJA VĪRIEŠIEM NO ALFAPARF MILANO

Ar prieku paziņojam, ka ekskluzīvā pasūtījumā mēs esam saņēmuši jaunu kosmētikas līniju vīriešiem BLENDS OF MANY no ALFAPARF Milano. Produktu klāstam piemīt lieliska kvalitāte un unikālas sastāvdaļas. BLENDS OF MANY kopšanas līnijas produkti – reāls risinājums vīriešu ikdienas kopšanai un vajadzību apmierināšanai mūsdienās. Produkti paredzēti gan lietošanai mājās, gan salonos.

Spēks, līdzsvars, stils, komforts – BLENDS OF MANY vērtības.
BLENDS OF MANY – vīriešu kopšanas procedūras būtiska sastāvdaļa.

Līdzsvaram un harmonijai – līdzsvarojošs pretblaugznu šampūns un toniks taukainai galvas ādai. Matu spēkam – enerģētiskais šampūns un nostiprinošs līdzeklis pret matu izkrišanu. Stilam un iedvesmai – vidējas fiksācijas vasks matētam efektam vai ekstra stipras fiksācijas gels. Komfortam un labsajūtai – balzams sējas ādai un bārdai.

Produkti satur: URBAN DEFENCE PRO kompleksu, kas aizsargā matus no vides piesārņojuma; MELNO TĒJU ar antioksidējošo un atjaunojošo efektu, kas stimulē mikrocirkulāciju un folikulu aktivitāti, nomierina kairinātu ādu; DOUBLE RESET SYSTEM kompleksu tauku dziedzeru darbību regulējoša aktīvu vielu kombinācija ar aminoskābēm, B grupas vitamīniem, cinku un dabisku cukuru no zirgkastaņiem; BIOPOWER SYSTEM kompleksu jūras mikroalģu koncentrētais maisījums veicina matu augšanu, nodrošinot to biezumu un apjomu.

Iepazīties ar produktiem varat mūsu katalogā >>

Lai pasūtītu produktus Jūsu salonam vai veikalam, sazinieties ar mums:  20213781, info@abbiatrice.lv.