Moderni matu griezumi, aktuālās krāsošanas tehnikas un produktu jaunumi ALFAPARF Milano
seminārā COLOR FOCUS ar Francesco Arancio un Gabriele Tomarchio

14. oktobrī, Rīgā norisinājās zīmola ALFAPARF Milano semināra COLOR FOCUS pirmā diena. Pasākumu atvēra ALFAPARF Milano eksporta menedžeris Davide Ceruti ar siltiem vārdiem par ALFAPARF Milano komandu Latvijā un viesiem, kas atbrauca uz Latviju pirmo reizi, lai dalītos ar savu pieredzi, zināšanām un modes tendencēm friziermākslā. Semināru vadīja ALFAPARF Grupas vadošais treneris, talantīgs frizieris, matu stilists un tehnologs – Francesco Arancio un speciāli uzaicinātais kolorists Gabriele Tomarchio. Pasākumā arī piedalījās ALFAPARF Grupas starptautisko pasākumu un apmācības semināru vadītājs Denis Pianetti.

Semināra pirmajā dienā kolorists Gabriele Tomarchio prezentēja jauno SEMI DI LINO SCALP produktu līniju galvas ādas kopšanai, atzīmējot šādu ārstniecisko produktu aktualitāti mūsdienās, kad stress un kaitīgie ārējie faktori negatīvi ietekmē ne tikai mūsu matu, bet arī galvas ādas veselību – izraisot niezi, apsārtumus, ādas iekaisumus, blaugznas uz mūsu galvas ādas, lieka tauku slāņa veidošanos un matu izkrišanu. Jaunā produktu līnija SCALP rūpējas par galvas ādas problēmām un ādas veselību, matu skaistumu no pašām saknēm.

Pēc jauno produktu prezentācijas, dienas otrā puse tika veltīta moderniem matu griezumiem un aktuālām krāsošanas tehnikām. Dienas laikā meistari rādīja 4 tēlus pasākuma dalībnieku acu priekšā, radoši un drosmīgi kombinējot dažādas matu krāsas Evolution of the Color, Revolution un Pigments, iegūstot toņus no jaunās ALFAPARF Milano EDEN kolekcijas:

  • jauns un drosmīgs tēls – jauneklīgi īss matu griezums, dabīgi zaļa matu krāsa ar alvejas toņa niansēm;
  • krāsains rudenīgs tēls – gari, ugunīgi rudi mati ar šokolādes toņos niansēm;
  • sievišķīgs blond tēls – silti blondi mati ar rozā toņos akcentiem;
  • radošs un neaizmirstams tēls – gari viļņaini mati, brūna matu pamatkrāsa ar debesu zilām niansēm.

Semināra pirmās dienas beigās dalībniekus gaidīja pārsteigums – Francesco Arancio pirmo reizi auditorijas priekšā prezentēja jaunu tēlu autorkolekciju SICILIJA.

15. oktobris – semināra otrā diena pagāja dinamiskajā gaisotnē un pilna ar pārsteigumiem. Francesco Arancio uzsāka otro pasākuma dienu ar jaunās produktu līnijas CURL DESIGN prezentāciju. ALFAPARF Milano jaunums tiem, kas mīl ilgviļņus – CURL DESIGN. Tikai 3 produkti dažādu ilgviļņu veidošanai, sākot no cirtām un beidzot ar vieglām dabiskajām lokām. Produktu līnijas formula piemērota arī vegāniem, jo satur īpašās sastāvdaļas – KERAVEG kompleksu (augu izcelsmes alternatīva keratīnam, sastāv no sojas un kviešu aminoskābēm) un BABASU eļļu. Pateicoties CURL DESIGN produktu komponentiem, formula der visiem matu tipiem: dabīgiem, krāsotiem, balinātiem un pat bojātiem matiem. Pēc prezentācijas Gabriele Tomarchio parādīja un detalizēti paskaidroja kā veidot ilgviļņus pēc inovatīvās, ALFAPARF Milano izstrādātās BE WAVY metodes.

Šajā dienā dalībniekus gaidīja pārsteigums – 5 tēli no Francesco Arancio un Gabriele Tomarchio. Profesionāļu darbā rezultātā tika rādīti:

  • vasarīgs un burvīgs tēls ar vieglām lokām pēc CURL DESIGN BE WAVY metodes;
  • moderns tēls – gari mati, perlamutra pelēka matu krāsa;
  • sievišķīgs tēls – gari blondi mati kombinācijā ar brūnām niansēm;
  • izteiksmīgs tēls – moderns matu griezums, mati līdz pleciem, kastaņbrūna matu krāsa ar gaišiem refleksiem;
  • spilgts un unikāls tēls – pusgari mati, rozā matu krāsa ar niansēm violetā krāsā.

COLOR FOCUS semināra dalībnieki bija pirmie, kam tika prezentēta pavisam jaunā ALFAPARF Milano matu kopšanas līnija VOLUME ar atjaunoto sastāvu, skaistajā zilajā iepakojumā. Šajā līnijā būs 3 produkti matu apjomam: šampūns, skalojams kondicionieris – matu putas un neskalojams losjons. Ceram, ka pavisam drīz Latvijas iedzīvotāji varēs iegādāties VOLUME produktus Latvijas profesionālās kosmētikas veikalos.

           

Dienas beigās visus semināra dalībniekus gaidīja vēl viens pārsteigums – loterija ar balvām no ALFAPARF Milano Latvijas komandas, semināra organizatora un distributora SIA Abbiatrice.

      

     

Skatīties visas fotogrāfijas no pasākuma >>
Fotogrāfe: Marina Kurenbina