Augustā gaidām jaunu kopšanas līniju galvas ādai no SEMI DI LINO – SCALP

Rūpes par matu veselību jau sen ir mūsdienu ierasta ikdiena, kurā dažkārt piemirstam, ka ne tikai mati, bet arī galvas āda prasa ne mazāk rūpīgu kopšanu. Stress un kaitīgie ārējie faktori negatīvi ietekmē ne tikai mūsu matu, bet arī galvas ādas veselību. Rezultātā mēs varam vērot niezi, apsārtumus un ādas iekaisumus, blaugznas uz mūsu galvas ādas, kā arī var veidoties lieks tauku slānis un sākt izkrist mati.

ALFAPARF Milano eksperti jau sen atklāja veselīgu un skaistu matu īsto noslēpumu. Tas slēpjas ādas baktēriju mikrofloras dabīgajā līdzsvarā, kas veido dabīgu aizsargbarjeru Jūsu galvas ādai un nodrošina tai komforta sajūtu. Lai atvieglotu galvas ādas kopšanu ALFAPARF Milano laboratorijā tika izstrādāta jauna kopšanas līnija SEMI DI LINO SCALP. Pateicoties augsti koncentrēto aktīvo elementu kombinācijām, probiotiskām un prebiotiskām sastāvdaļām tika veidotas 4 unikālās formulas, kas palīdz galvas ādas kopšanā un ļauj brīvi izvēlēties kopšanas procedūru tieši Jūsu galvas ādas tipam:

RENEW – kopšanas produkti ar dabīgo sastāvdaļu kombināciju, kas pagarina matu folikulu dzīvi un palielina tā vitalitāti, stiprinot matu saknes un cīnoties ar matu izkrišanu.
REBALANCE DANDURFF – kopšanas produkti ar atjaunojošām aktīvām sastāvdaļām, kas cīnās ar blaugznām un novērš blaugznu atkārtoto rašanos.
REBALANCE OILY – kopšanas produkti taukainai galvas ādai, kas palīdz atjaunot galvas ādas līdzsvaru, regulē tauku izdalīšanos uz galvas ādas.
RELIEF – īpašas rūpes par jutīgu galvas ādu. Šīs līnijas produkti nomierina un mitrina ādu, atgriežot tai komforta sajūtu.

SEMI DI LINO SCALP – lai Jūsu mati uzzied!

Produkti nesatur sulfātus, parabēnus, parafīnus un minerāleļļas.

Iepazīties ar produktiem varat mūsu katalogā >>

Pasūtīšanai produkti būs pieejami augustā. Droši jautājiet Jūsu klientu menedžerim.